Магазинний візок
Продовжити покупки
Оформити замовленняЯк би не стрімко розвивався мобільний зв'язок і незважаючи на те, що кожен сьогодні вважає своїм обов'язком купити мобільний телефон Motorola V3 і бути завжди на зв'язку, дротові телефони все ж таки не залишають свою нішу в послугах зв'язку. І займають у своїй досить міцні позиції.
У багатьох виникає проблема з мобільними телефонами на тему «ігри в хованки», коли виникає питання «не пам'ятаю, куди поклав». З проводовим телефоном ви завжди знайдете його на своєму місці. Він завжди чекатиме вас або на спеціально відведеному для нього столику або стіні, на яку він теж досить легко прикріплюється.
Ви завжди можете зайти в інтернет магазин цифрової техніки Запоріжжя, де представлений значний вибір різноманітних моделей за функціональністю та виробниками, різних цінових категорій.
Більшість моделей включає однотипні додаткові функції. Допустимо таких, як регулятор гучності звуку, повторний набір номера абонента. За потреби можна придбати моделі з функцією переадресації дзвінків або автовідповідач. Наявність спікерфону дозволить спілкуватися зі співрозмовником, не кидаючи своїх справ.
Багато моделей оснащені органайзерами, годинником, функцією набору номера не знімаючи трубки.
Дротові телефони можна розділити на три групи: компактні, стаціонарні та системні.
Компактні телефони займають мало місця, за рахунок зменшення своєї бази, яка частіше функціонує як підставка, основні ж функції і навіть клавіші розміщуються на трубці. Такі телефони частіше використовуються як дублюючий апарат основного телефону, або якщо приміщення обмежене своїми параметрами.
Стаціонарні апарати – класичні телефони. Такі телефони вільно можуть стати власниками безлічі додаткових функцій, оскільки корпус їх розрахований на ці додаткові зручності, а трубка в даному випадку вміщає стандартні мікрофон і динамік. Універсальність цього апарату дозволяє його використовувати як домашній і як офісний.
Системні пристрої дозволяють з'єднувати функції телефону і пульта управління міні-АТС. З їхньою допомогою можна включати програмування АТС, керувати вхідними дзвінками тощо. Подібні апарати більше підійдуть для роботи в офісі, дуже стануть у нагоді в роботі секретаря, який охороняє спокійні умови роботи шефа.
Купуючи телефон, зважте на особливості лінії зв'язку, в якій він буде використаний. Для використання телефону для міжміського та міського зв'язку, він повинен містити функцію імпульсного набору. Для зв'язку в межах міні-АТС є достатньо і звичайного тонового режиму. До речі, якщо ви зібралися купити модем, звертайте увагу на можливість одночасної його роботи зі стаціонарним телефоном.
Якщо хочете зробити подарунок своїм людям похилого віку, зверніть увагу на моделі, у яких великі розміри клавіш, щоб батькам було зручно набирати номери.
Радіотелефони. Це ті ж стаціонарні телефони, тільки без проводів, що з'єднують телефон і трубку. Вони сьогодні користуються значною популярністю, оскільки багато хто вже оцінив усі зручності, які надають нам радіотелефон. Прийшовши на зміну стандартним стаціонарним телефонам, вони затвердили свою популярність можливістю розмовляти таким телефоном, вільно пересуваючись з кімнати в кімнату, не обмежуючи себе в діях.
Сучасні моделі радіотелефонів оснащені кольоровим дисплеєм, вибір мелодій дзвінка, визначення дзвінків, а також безліч додаткових функцій.
Радіотелефон також можна розділити на три групи: аналогові, DSS, DECT. Перед покупкою телефону буде не зайвим дізнатися про відмінності цих груп.
Найпростішими і доступнішими, в порівнянні з іншими моделями, є аналогові радіотелефони. Але такі телефони мають і значні недоліки, які полягають не тільки в погіршенні якості звуку, але ще й у роботі на частоті 900 МГц, через що можуть перебиватися з випромінюваннями мікрохвильовок.
DECT-телефони будуть вже дорожчими за попередні. У таких пристроях якість звуку вища і радіус дії буде вже більше. Такі радіотелефони використовують окрему частоту, що дозволяє їм практично не перетинатися з хвилями інших пристроїв.
DSS (Digital Spread Spectrum) найостанніша та найдорожча з усіх технологій, які застосовуються в радіотелефонах. Такі моделі телефонів змінюють частоту у випадковому порядку, за рахунок чого вони не мають накладок з іншими випромінюючими пристроями. Такі телефони мають функцію кодування розмови, що дасть впевненість, що вас не підслуховують.
Хорошою новиною для «розгублений» стане наявність «чарівної» кнопочки, натиснувши яку ви швидко знайдете, не звістка, куди запропастилася трубка по звуках, що видаються з неї. Також апарат попередить, про те, якщо ви випадково вийдете із зони досяжності радіохвиль. Крім усього іншого, в телефоні можуть бути різні підсвічування, телефонна книга, безліч різних мелодій, наявність гучномовця.
Ще до всіх радощів радіотелефону додається можливість підключення додаткових трубок, які можна розмістити в різних кімнатах великої оселі, і не потрібно буде бігти в інший кінець будинку, якщо раптом задзвонить телефон - додаткова трубка буде під рукою.
Непогано буде запастися додатковим акумулятором та можливим кріпленням на стіну бази телефону.