Каталог

Информация

Холодильники Товарів у наявності: 630

на сторінку
Показані 433 - 480 із 630 пунктів

У наші дні купити холодильники, кондиціонери, мікрохвильові печі, а також пральні машини давно вже стали звичною для нас річчю. І зараз уже важко уявити життя без цих приладів. Адже так було не завжди, і холодильник пройшов довгий шлях від створення, поки став таким, як ми звикли бачити його сьогодні.
А почалося все ще далекого 1860 року, коли на виставці в Лондоні французький інженер Ф. Карре представив свій апарат для отримання льоду з води. Цей апарат був ,піч, в якій знаходився котел з рідким аміаком. При нагріванні, аміак випаровувався і надходив трубкою в котел охолодження, внаслідок чого вода, що оточує, замерзала. Однак у цьому апараті неможливо було охолоджувати повітря усередині, а також рідину

1336972697_1336925226_sbses-70510_11.jpg

У 1874 році вченим із Мюнхена К. Лінде, була розроблена холодильна машина, яка працювала на метиловому ефірі. Вперше її було випробувано на пивоварному заводі. Слідом за першою К. Лінде розробив другу машину, яка працювала на аміаку та використовувалася на пивоварному заводі у Трієсті до 1908 року. Холодильні машини Лінде відрізнялися більшою надійністю, ефективністю, ніж раніше випущені апарати.
Нам 1-му Міжнародному конгресі 1908 року в Парижі було прийнято рішення розвивати і всіляко сприяти розробкам холодильних машин.


У 1910 році у Сполучених Штатах з'явився перший компресійний холодильний апарат, а через рік компанія General Electric розпочала виробництво побутових холодильників "Одіфрен", який отримав назву на честь свого творця Марселя Одіфрена. Це була перша у світі автоматична холодильна машина. Вона відрізнялася простотою в обслуговуванні та ремонті, а також відсутністю різних клапанів та сальників. До 1923 компанія випустила вже 20 тисяч таких холодильників. Вони були виготовлені у вигляді дерев'яної скрині, а вартість їх перевищувала 900 доларів. У той час мати таку холодильну машину вважалося розкішшю. Випуск холодильника "Одріген" тривав до 1928 року.


У 1918 році в США було виготовлено першу холодильну машину з регулюванням температури всередині камери. До 1925 таких холодильників випустили вже 64 тисячі. Охолодження відбувалося завдяки аміаку чи сірчистому ангідриду. Виглядала цей апарат як дерев'яна шафа з товщиною стінок 14 сантиметрів, а наприкінці 1920-х років холодильники стали випускати в металевому цільному корпусі.
Сірчистий ангідрид, а також інші холодоагенти, крім аміаку, практично зникли з ринку після випуску першої системи охолодження за допомогою дихлордифтометану в 1930 році. А в 1932 році компанією "Kinetic Chemical Company" вже було налагоджено промислове виробництво газу Фреон 12. Ця компанія також ввела позначення холодоагентів буквою R, яке стало загальноприйнятим. Вже в 1936 році випуск холодильників працювали на холодоагенті R12 на американському ринку досягло 2-х мільйонів, а німецькою 40000 штук на рік. Великий розвиток виробництва побутових холодильних машин було відзначено 1930-х років.

4450_1473862763_12.jpg

У 1930 році компанією "Фріджирер" був випущений перший двокамерний холодильник, проте особливої популярності на той час він не мав.
У 1931 році американською компанією "Serval" як регулятор вперше була використана капілярна трубка. Завдяки цьому нововведенню можна було відмовитися від складнішої системи ресивера і поплавкового вентиля, що сприяло більшій надійності.
У 1957 році на ринку Америки вперше з'являється холодильник із циркуляцією холодного повітря. Стіни такого апарату не обмерзали всередині. Ця система називалася "No Frost". А 1959 року вже налагодили серійне виробництво холодильників за цією технологією. В даний час вони є найпопулярнішими на ринку, тому що не вимагають розморожування.


У 60-ті роки в Сполучених штатах відбувається освоєння нових матеріалів теплоізоляції, встановлюються магнітні ущільнювачі дверей, а також розробляються нові високооборотні мотори-компресори. Все це дозволило не лише знизити ціну на холодильний апарат, а й суттєво збільшити ємність камери, а також знизити температуру морозильної камери. А 1973 року у США з'являються багатофункціональні холодильники з генераторами льоду та його подачею через двері.
У Європі розвиток та виробництво холодильників був не такий стрімкий як у Сполучених штатах. У 1912 році німецька компанія AEG розпочала серійне їх виробництво. 1928 року на ярмарку в Лейпцигу 8 компаній представили свої моделі компресійних холодильників. А 1933 року в Німеччині запустили серійне виробництво холодильників з абсорбційним типом дії. У 1973 році німецька фірма Bosch почала випуск перших холодильних машин з циркуляцією холодного повітря.

У Японії перший холодильник з'являється 1926 року, а серійний випуск починається з 1933 року. З 1967 року з'являються перші холодильники із системою "No Frost" японського виробництва від фірми Toshiba. У 1978 році японськими розробниками освоюється нові технології, що дозволяє суттєво збільшити об'єм та знизити масу машини, а також зменшити енергоспоживання на цілих 60 відсотків.
У 1992 році у Швеції створюють бензиновий холодильник, який дає можливість використовувати його у пустельних районах.


У СРСР також велося виробництво та розробка холодильних машин. Так перші екземпляри виготовили Харківський тракторний завод у 1937 році. Називалася ця машина ХТЗ – 120, його обсяг становив 120 літрів. Виробництво побутових холодильників, а також їхній серійний випуск розпочався лише в 1939. А в 1940 році їх налічувалося вже 3500 штук. З початком Великої Вітчизняної війни виробництво холодильників було згорнуто. У 1950 р. на заводі "Газоапарат" у Москві був виготовлений холодильник з абсорбційним типом дії. У 1949-50-х роках розпочалося масове виробництво компресійних холодильних машин на московському автомобільному заводі. У наступні роки вітчизняною промисловістю активно йшло освоєння нових технологій та матеріалів. І вже у 90-ті роки у СРСР налічувалося понад 70 мільйонів холодильників.

Якщо на початку свого створення холодильна машина була предметом розкоші, то зараз купити холодильник Gorenje RK 6191 KW може кожен у будь-якому з численних магазинів побутової техніки.
Як бачимо, виробництвом холодильних машин займалися одразу у кількох країнах світу. Дизайн, а також матеріали виготовлення пройшли довгий шлях удосконалення, який триває, і донині.

Життя сучасної людини немислиме без наявності побутової техніки. Маючи у своєму арсеналі такі пристрої набагато простіше виконувати щоденну роботу, наприклад, пральна машина допоможе швидко, якісно випрати білизну і руки власника будуть абсолютно сухими. А пилосос необхідний підтримки чистоти у будинку чи квартирі.

Але скільки б не існувало різновидів побутової техніки, найбільш важливим та затребуваним приладом є холодильник. Саме цей агрегат створений для того, щоб належним чином зберігати продукти харчування, які такі важливі для повноцінного життя людини.

Щоб купити холодильники в Запоріжжі потрібно пройтися по магазинах побутової техніки міста, розглянути запропоновані моделі техніки та вибрати найбільш підходяще виконання. Таку покупку можна зробити і в інший спосіб, відвідавши для цього чарівний світ інтернету і зайшовши в інтернет магазин побутової техніки.

В результаті, витративши незначну кількість часу можна купити холодильник в Запоріжжі недорого, який буде в потрібному для споживача виконанні і, зрозуміло, якісним та надійним.

Покупці зможуть переглянути наявний каталог техніки, що продається, ознайомитися з його технічними характеристиками, вибрати для себе модель, яка чудово впишеться в його інтер'єр. Можна знайти для себе холодильник з нижньою морозильною камерою або з камерою розташованої вгорі. Для однієї групи користувачів в ідеалі буде купити однокамерний холодильник, а для іншої потрібно мати досить місткий агрегат.

Всі ці моделі холодильників, а також багато інших чекатимуть на своїх покупців на сайті інтернет магазину або в магазинах побутової техніки Запоріжжя.

 holodilnik.jpg